توصیه رزمنده ایرانی به مبارزین فلسطینی درباره موساد

توصیه رزمنده ایرانی به مبارزین فلسطینی درباره موساد

«عباس شفیعی هنجنی به مبارزان جنبش فتح گفت: وابستگی به عربستان و نفوذ موساد در سازمان‌های مبارز فلسطینی مانع موفقیت شما می‌شود. آن­ زمان حرف او را قبول نمی­‌کردند، ولی بعدها خودشان به همین نتیجه رسیدند.»

کد خبر: ۲۴۷۲۳۳

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸ - 11July 2017

به گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، سیدمقداد حاج‌قاسمی از جمله تخریب‌چیان دوران دفاع مقدس است که پیش از آغاز جنگ تحمیلی به طور خودجوش به سوریه رفته است تا در گروه‌های جهادی باشد و علیه رژیم غاصب صهیونیستی مبارزه کند. او در رابطه با چگونگی حضورش در این گروه‌ها روایت می‌کند: «تصمیم گرفتم برای مبارزه به سوریه سفر کنم. اصلاً به زبان عربی تسلط نداشتم. شب اولی که رفتم سوریه، وقتی در فرودگاه از هواپیما پیاده شدم، همین­طور مستأصل مانده بودم که چه کنم؟! بلد نبودم حتی بگویم آب می­‌خواهم یا گرسنه هستم.

 

توصیه رزمنده ایرانی به مبارزین فلسطینی درباره موساد 


خیلی سختم بود با ایما و اشاره چیزهایی به شهروندان آنجا بفهمانم. بعد از چند روز با یکی، دو نفر از سوری‌ه­ا آشنا شدم. یکی از آن­ها به نام «ابوجهاد»، مرا با تشکیلات «فتح» آشنا کرد. وارد این تشکیلات شدم و در «حموریه­» سوریه آموزش دیدم. در آن­جا بود که با «عباس شفیعی هنجنی» آشنا شدم. به همراه عباس رفتیم لبنان و در اردوگاهی در جنوب لبنان، نزدیک بیروت مستقر شدیم. افرادی از کشورهای مختلف آن­جا جمع بودند. از نیکاراگوئه و السالوادور، سیاهپوست­‌های آفریقای جنوبی و سرخپوست­‌ها. آن­جا با هم تمرین داشتیم و کار می­‌کردیم. تقریباً روزی پنج، شش ساعت کلاس ورزش داشتیم و آموزش­‌های مختلفی می­‌دیدیم.

سه، چهار نفر از سیاه­پوست­‌ها هیکل­‌های گنده‌­ای داشتند و جزو ورزشکاران نامی به ­حساب می­‌آمدند. از نظر بدنی بسیار تنومند بودند. من و عباس هم تقریباً ریز نقش بودیم و در مقابل آنها بسیار ضعیف به ­نظر می­‌رسیدیم. دیگر ما زبان عربی­‌مان خوب بود و آن­ها به انگلیسی تسلط داشتند. جنگ در لبنان با جنگ ما خیلی فرق می­‌کرد. چون داخل شهر بود و حالت چریکی داشت، باید آموزش می­‌دیدیم که مواد منفجره را کجا ببندیم. چاشنی­‌ها را کجا پنهان کرده و چطور با سرعت از دیوار بالا برویم.

من و عباس سحرها بیدار می­‌شدیم و تمرینات بدنی انجام می‌­دادیم. «راپل» کار­ می­‌کردیم و از میله صاف بالا می­‌رفتیم. این سیاه­پوست‌­ها هم می­‌آمدند و نگاه می­‌کردند. یک­ روز یکی از این سیاه­پوست‌­ها دستش را گرفت جلوی عباس و گفت: «بازوهای منو می­‌بینی! شما هرچه ­قدر هم که کار کنید، حریف آدم­‌هایی مثل ما نمی­شین.»

 

توصیه رزمنده ایرانی به مبارزین فلسطینی درباره موساد 

سید مقداد حاج قاسمی در دوران جوانی


قطر بازوهایش بالای ۴۵ سانتیمتر بود. او به انگلیسی صحبت می­‌کرد و ما به عربی. زیاد متوجه حرف همدیگر نمی­‌شدیم و بیشتر با ایما و اشاره منظورمان را می­‌رساندیم.

به عباس گفتم: «حالش را بگیریم؟» گفت: «نمی­دونم» جواب دادم: «هر اتفاقی می­‌خواد بیفته.» به آن سیاهپوست گفتم: «مبارزه می­‌کنی؟» پرسید: «با شما؟» گفتم: «بله.» کمی به ما نگاه کرد. وزن من و عباس روی هم به ­زور به ۱۰۰ کیلو می‌­رسید. رفت دو جفت دستکش بوکس آورد. دستکش­‌ها خیلی بزرگ بود. من نتوانستم دستم کنم. عباس گفت: «بذار من دست کنم.»

محوطه‌ای بود و بچه‌­ها دورمان حلقه زدند. بیشتر سرخ­پوست­، سیاه­پوست­ و عرب­ بودند. فیل و فنجان هم وسط میدان. یک سیاه­پوست غول­ پیکر با لب­‌های بزرگ و آویزان، دستکش هم دستش کرده بود، مثل «جو فریزر». عباس گفت: «زیاد عجله نکن. بذار من کمی خسته‌­اش ­کنم.» گفتم: «باشه.»

عباس از شاگردان درجه یک میرزایی کونگ فو کار مشهور کشور بود و خیلی فرز بود. حریف سیاه­پوست را تحریک و او حمله می­‌کرد. عباس می­‌چرخید و جا خالی می­‌داد. حریفش حسابی خسته شده بود و عرق می­‌ریخت. به عباس گفتم: «فکر ­کنم دیگه از نفس افتاده. حالا وقتشه.»

کسانی که بوکس کار کردن می‌­دانند، وقتی ضربه به گیجگاه می­‌خورد، قوای فکری فرد مختل می­‌شود و می­‌افتد زمین. عباس یک­دفعه حمله کرد و سه، چهار ضربه کاری به گیجگاهش زد و حریف ولو شد روی زمین و دیگر بلند نشد. برانکارد آوردند و او را بردند. سرخ­پوست‌­ها و سیاهپوست­‌ها تعجب کردند و می­‌گفتند: «با این هیکل ریز چه جوری این رو زدید ناکار کردید؟!»

سال ۱۹۷۸ با این­که عباس نوجوانی بیش نبود، تشخیص داد سیستم سازمان آزادی بخش؛ یعنی جنبش فتح، موفق نخواهد شد. استدلال عباس این بود که، اول به دلیل وابستگی شان به کشورهای دیگر از جمله عربستان. دوم نفوذ سیستم­‌های جاسوسی موساد درون سازمان­‌های فلسطینی. او ارزیابی کرده بود که حدود ۸۵ درصد اعضای سازمان موساد از عرب­‌های خود منطقه هستند. موساد خیلی گسترده است و تمامی اعضای آن یهودی نیستند.

آن­ زمان حرف او را قبول نمی­‌کردند، ولی بعدها خودشان به همین نتیجه رسیده و توانستند کمی این نقاط ضعف را پوشش بدهند. سیستم­‌های حفاظتی­‌شان را قوی کرده و سازمان موساد را محدود کردند.

 

 توصیه رزمنده ایرانی به مبارزین فلسطینی درباره موساد

سید مقداد حاج قاسمی نفر سمت راست تصویر


ما شب‌­ها در مسجد امام رضا(ع) در جنوب لبنان جلسه می­‌گذاشتیم و راجع به این مسائل بحث می­‌کردیم. آن­ها اجازه نمی‌­دادند که زن­‌ها در مبارزه شرکت کنند. ما می­‌گفتیم: «آقا چرا زن­ ها رو تو مبارزه دخیل نمی­‌کنید؟!» می­‌گفتند: «زن­‌ها نباید بیان.» می­‌گفتیم: «از حضرت امام یاد بگیرین. مگه تو انقلاب اسلامی ایران،­ زن­‌ ها در صحنه مبارزه نبودند؟! حضرت امام در هیچ­ جا خانم‌­ها را مستثنی نمی­‌کرد. فقط در جنگ آن هم به خاطر شرایط خاصش محدودیت قائل شد که آن­‌ هم باز زن­‌ها در پشت صحنه و در تدارکات قدم‌­های بزرگی برداشتند.» عباس در مورد مسائل گوناگون با آنان بحث می­‌کرد. دید وسیعی داشت و مسائل را بسیار دقیق موشکافی می­‌کرد.

جنگ تحمیلی که شروع شد، سیداکبر طباطبایی، حسن آقایی، بنده و عباس، به ایران آمدیم و به غرب کشور رفتیم.

 

منبع: ایسنا 


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:39 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

پیکر مطهر چهار شهید مدافع حرم در مشهد تشییع می‌شود

پیکر مطهر چهار شهید مدافع حرم در مشهد تشییع می‌شود

پیکر مطهر شهیدان «جمشید زائرشاه»، «سیدمحسن حسینی»، «سیدحسین حکمتی» و «جعفر جعفری» از رزمندگان مدافع حرم لشکر فاطمیون، فردا (چهارشنبه) در مشهد تشییع می‌شود.

کد خبر: ۲۴۷۱۹۸

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵ - 11July 2017

به گزارش دفاع پرس از مشهد، پیکر مطهر شهیدان مدافع حرم «جمشید زائر شاه»، «سید محسن حسینی»، «سید حسین حکمتی» و «جعفر جعفری» از رزمندگان لشکر فاطمیون که در راه دفاع از حرم آل الله به شهادت رسیده‌اند فردا (چهارشنبه) در مشهد تشییع و به خاک سپرده می‌شوند.

پیکر این شهیدان والامقام با حضور مسئولین، خانواده‌های شهدا، ایثارگران و عموم مردم، ساعت 17 از میدان شهدا  تا حرم مطهر حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) تشییع و پس از طواف و اقامه نماز، جهت خاکسپاری به قطعه مدافعان حرم بهشت رضا منتقل خواهند شد.

همچنین پیکر مطهر شهید «جعفر جعفری» نیز جهت خاکسپاری به شهرستان «باخرز»، انتقال داده می شود.

تشییع پیکر مطهر چهار شهید مدافع حرم در مشهدالرضا 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:38 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم در حسینیه «ارباب حسین (ع)» تهران

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم در حسینیه «ارباب حسین (ع)» تهران

مراسم گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم، شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه در حسینیه «ارباب حسین (ع)» تهران برگزار می‌شود.

کد خبر: ۲۴۷۲۰۶

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲ - 11July 2017

تهران میزبان برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم

به گزارش دفاع پرس از تهران، یادواره شهدای مدافع حرم، امشب (سه‌شنبه) از ساعت 21:30 الی 23:30 در حسینیه «ارباب حسین (ع)» واقع در تهران، میدان امام حسین (ع)، خیابان دماوند، بعد از اتوبان امام علی (ع) برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم، جانبازان و ایثارگران و عموم مردم همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام «میثم علی‌پناه» و مدیحه‌سرایی ذاکرین اهل بیت (ع) «حسین یعقوبیان» و «ناصر آیینی» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 151


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:38 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

مراسم یادبود شهید غریب فاطمیون به همت مردم برگزار شد+ تصاویر

مراسم یادبود شهید غریب فاطمیون به همت مردم برگزار شد+ تصاویر

مراسم سومین روز خاکسپاری شهید مدافع حرم از لشکر فاطمیون، «هارون فقیری» با تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم در منطقه 10 تهران برگزار شد.

کد خبر: ۲۴۷۲۲۰

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷ - 11July 2017

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، مراسم سومین روز خاکسپاری رزمنده مدافع حرم از لشکر فاطمیون، «هارون فقیری» به همراه تجلیل از خانواده های شهدای مدافع حرم منطقه 10 تهران شامگاه روز دوشنبه 19 تیرماه در مسجد حضرت زینب (س) برگزار شد.

شهید «هارون فقیری» از رزمندگان مدافع حرم لشکر فاطمیون بود که چندی پیش در دفاع از حرم اهل بیت(ع) در سوریه به شهادت رسید. پیکر این شهید به دلیل فوت پدر و مادر و نبود اقوامی در کشور برای تحویل گرفتن پیکر مطهر وی، در معراج الشهدا ماند.

 

پنجشنبه هفته گذشته طی مراسم باشکوهی با حضور عامه مردم، پیکر پاک این شهید تشییع و در قطعه 50 گلزار شهدای بهشت زهرا (س) قطعه مدافعان حرم لشکر فاطمیون به خاک سپرده شد. پس از به خاکسپاری نیز 120 نفر از تشییع‌کنندگان متعهد شدند تا نماز شب اول قبر برای این شهید بخوانند.

 

همت فعالان مردمی در برگزاری مراسم  یادبود شهید غریب فاطمیون+ تصاویر 

مراسم سومین روز خاکسپاری این شهید، به همت مردم در حوزه فرهنگی فاطمیون و با حضور فرمانده یگان ویژه فاتحین، خانواده سرداران شهید حاج حسین همدانی و شهید سعید سیاح‌طاهری و تعدادی از خانواده های شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس برگزار شد.

همت فعالان مردمی در برگزاری مراسم  یادبود شهید غریب فاطمیون+ تصاویر 

در این مراسم سردار حسین اسداللهی فرمانده لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص) به سخنرانی پرداخت و از تعدادی از خانواده های شهدای مدافع حرم از جمله فرزند سردار شهید حاج حسین همدانی و شهید سعید سیاح‌طاهری تجلیل شد.

همت فعالان مردمی در برگزاری مراسم  یادبود شهید غریب فاطمیون+ تصاویر 

 

همت فعالان مردمی در برگزاری مراسم  یادبود شهید غریب فاطمیون+ تصاویر 

انتهای پیام/ 141


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:38 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم در هیئت عشاق‌الحسین (ع) تهران

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم در هیئت عشاق‌الحسین (ع) تهران

مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم، شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه در هیئت عشاق‌الحسین (ع) تهران، برگزار می‌شود.

کد خبر: ۲۴۷۲۲۴

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵ - 11July 2017

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم

به گزارش دفاع پرس از تهران، مراسم گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم، شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه از ساعت 21 در هیئت عشاق‌الحسین (ع) واقع در تهران، خیابان ستارخان، ایستگاه دریان‌نو، کوچه مکتب‌الصادق (ع) برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم، جانبازان و ایثارگران و عموم مردم همراه با سخنرانی «علی نظری» و مدیحه‌سرایی ذاکر اهل بیت (ع) «سعید نظری» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 151

 


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:38 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

یادواره شهدای هیئت «بین‌الحرمین» در تهران برگزار می‌شود

یادواره شهدای هیئت «بین‌الحرمین» در تهران برگزار می‌شود

مراسم گرامی‌داشت شهدای هیئت «بین‌الحرمین»، شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه در تهران برگزار می‌شود.

کد خبر: ۲۴۷۲۲۸

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲ - 11July 2017

برگزاری یادواره شهدای هیئت بین‌الحرمین

به گزارش دفاع پرس از تهران، یادواره شهدای هیئت «بین‌الحرمین»، شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه از ساعت 21 در حسینیه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) واقع در تهرانسر، شهرک استقلال، کوچه هفتم برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و عموم مردم همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام موسوی‌صدیق و مدیحه‌سرایی ذاکر اهل بیت (ع) «آرش خسروی» برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 151


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:37 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

با شنیدن خبر شهادت همسرم لباس رزم پوشیدم

با شنیدن خبر شهادت همسرم لباس رزم پوشیدم

با شنیدن خبر شهادت موسی، انگار خداوند قدرت عجیبی به من داده بود، خیلی قوی و استوار شده بودم. اولین کاری که کردم به سراغ لباس رزمی رفتم که در منزل بود، آن را بر تن کردم و روسری سفیدی را که برای من آورده بود، روی سرم گذاشتم، تا همه بدانند که من به این شهادت سرافراز و خرسندم.

کد خبر: ۲۴۷۲۵۷

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶ - 11July 2017

با شنیدن شهادت همسرم  لباس رزم پوشیدم و روسری سفید بر سرم گذاشتمبه گزارش  خبرنگار دفاع پرس از مازندران، کتاب «شناخت‌نامه دفاع مقدس مازندران» که توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران و انتشارات «سرو سرخ» وابسته به این اداره کل به چاپ رسیده، شامل سرگذشت 30 تن از سرداران و امیران استان است.

 

در مجموعه‌ای که به نام سردار شهید «موسی نظری» که به قلم «سید محمد هاشمی» به نگارش درآمده است، خدیجه عبدالله‌زاده، همسر سردار شهید موسی نظری، لحظه شنیدن خبر شهادت همسرش را این‌گونه شرح می‌دهد: «با شنیدن خبر شهادت ایشان، انگار خداوند قدرت عجیبی به من داده بود.

 

خیلی قوی و استوار شده بودم. اولین کاری که کردم به سراغ لباس رزمی رفتم که در منزل بود و همیشه با وضو به آن دست می‌زدم. آن را بر تن کردم روسری سفیدی را که برای من آورده بود روی سرم گذاشتم تا همه بدانند که من به این شهادت سرافراز و خرسندم. حمایل رزمی بر تن پسرم علیرضا کردم و کفن به او پوشاندم.

 

سربند «یا حسین (ع)» به پیشانی حسین و مهدی بستم. با نیت ذوالفقار، اسلحه‌ای را به دست کوچک علیرضا سپردم و خشاب به کمرش بستم. کوله پشتی شیخ را که پر از دانش و علم و درایت بود به علیرضا سپردم. همه بچه‌ها را مهیای سرور و شادی شهادت پدر کردم. انگار در بزم شهادت شیخ خود خوشحال، سرافراز و سربلند بودم.»

 

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:37 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

یادواره شهدای لشکر عملیاتی 27 محمد رسول‌الله (ص) برگزار می‌شود

یادواره شهدای لشکر عملیاتی 27 محمد رسول‌الله (ص) برگزار می‌شود

یادواره شهدای لشکر عملیاتی 27 حضرت محمد رسول‌الله (ص) و گرامی‌داشت شهدای مدافع حرم شامگاه چهارشنبه 21 تیرماه در تهران برگزار می‌شود.

کد خبر: ۲۴۷۲۴۷

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲ - 11July 2017

به گزارش دفاع پرس از تهران، یادواره شهدای لشکر عملیاتی 27 حضرت محمد رسول‌الله (ص) و بزرگداشت شهدای مدافع حرم، شامگاه چهارشنبه 21 تیرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه «شهدای بسیج» واقع در تهران، بزرگراه بسیج، افسریه، خیابان شهید رحیمی برگزار می‌شود.

این مراسم نورانی با حضور خانواده‌های معزز شهدای مدافع حرم، جانبازان و ایثارگران و عموم مردم همراه با سخنرانی حجت‌الاسلام «سیدحسین مومنی» و مدیحه‌سرایی ذاکرین اهل بیت (ع) «عبدالرضا هلالی»، «مهدی مختاری»، «مجتبی فیلسوف‌زاده» و «محمدرضا قبوری» برگزار خواهد شد.

تجدید میثاق تهرانی‌ها با شهدای مدافع حرم 

انتهای پیام/ 151


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:37 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

آیین گرامی‌داشت شهید «محمدحسین قنادزاده» در یزد برگزار می‌شود

استانها >> یزد

آیین گرامی‌داشت شهید «محمدحسین قنادزاده» در یزد برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت شهید «محمدحسین قنادزاده» شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه در یزد برگزار می‌شود.

کد خبر: ۲۴۷۲۶۸

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱ - 11July 2017

آیین گرامی‌داشت شهید «محمدحسین قنادزاده» در یزد برگزار می‌شودبه گزارش دفاع پرس از یزد، مراسم گرامی‌داشت سالگرد شهادت، شهید «محمدحسین قنادزاده» از شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه به مدت سه شب بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جوادالائمه (ع) واقع در بلوار شهید مدنی، کوچه شهید جهانبین برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و عموم مردم همراه با مدیحه‌سرایی ذاکرین اهل بیت (ع) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:36 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

آیین گرامی‌داشت شهید «محمود شمس‌الدینی» در یزد برگزار می‌شود

آیین گرامی‌داشت شهید «محمود شمس‌الدینی» در یزد برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت روحانی شهید «محمود شمس‌الدینی» شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه در یزد برگزار می‌شود.

کد خبر: ۲۴۷۲۶۹

تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰ - 11July 2017

آیین گرامی‌داشت شهید «محمود شمس‌الدینی» در یزد برگزار می‌شودبه گزارش دفاع پرس از یزد، مراسم گرامی‌داشت سالگرد شهادت، روحانی شهید «محمود شمس‌الدینی» از شامگاه سه‌شنبه 20 تیرماه به مدت سه شب در منزل پدر شهید واقع در زارچ محله محمدآباد برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و عموم مردم همراه با مدیحه‌سرایی ذاکرین اهل بیت (ع) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 تیر 1396  ] [ 05:36 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]