حاج همت: بسیجی‌ها به کسی مشکوک بشوند به رگبار می‌بندنش

حاج همت: بسیجی‌ها به کسی مشکوک بشوند به رگبار می‌بندنش

در جنگ تحمیلی کسانی هم بودند که با اندکی شوخی روحیه رزمنده‌ها را حفظ می‌کردند. از این منظر شوخی سردار شهید همت با یکی از فرماندهان ارتش موجب خنده رزمندگان شد.

کد خبر: ۲۸۸۰۰۴

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵ - 23April 2018

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، مرور هشت سال جنگ نابرابر و اتفاقاتی که بر سر ما آمد تلخ است و باید گاهی هم به همان تلخی بیان شود؛ اما نباید پتانسیل شیوه دیگرِ روایت‌گویی را نادیده گرفت. جبهه علاوه بر لحظات نورانی، دردناک و وحشت‌آور، پُر بود از لحظات شادی و شوخی. رزمندگان همیشه دنبال فرصتی بودند که فضای جبهه را عوض کنند.

جنگ تحمیلی درست است که همه‌اش نامردی علیه ما بود، اما در آن میان کسانی هم بودند که با اندکی شوخی روحیه رزمنده‌ها را حفظ می‌کردند. حالا گاهی با گفتن شعر، طنز و گاهی هم با انجام کارهایی که نیروهای ِ بعثی را به بازی می‌گرفتند.

حاج همت: بسیجی‌ها به کسی مشکوک بشوند می‌بندند به رگبار

حال از این منظر، به‌دنبال شوخی‌های رزمندگان دفاع مقدس رفتیم و شوخی سردار شهید حاج محمد ابراهیم همت فرمانده لشکر 27 محمدرسول الله (ص) جالب و دلنشین بود که در ادامه می‌خوانید:

یک روز که فرماندهان ارتش، در یک قرارگاه نظامی برای طراحی یک عملیات، همه جمع شده بودند، حاج همت هم از راه رسید، امیر سرتیپ دوم ستاد عقیلی از مسئولان «لشکر 30 پیاده گرگان»، حاجی را بغل کرد و کنارش نشست، امیر عقیلی به حاج همت گفت: حاجی یک سوال دارم، یک دلخوری خیلی زیاد، من از شما دلخورم. حاج همت گفت: بفرمایید، چه دلخوری!

امیر عقیلی گفت: حاجی شما هر وقت از کنار پاسگاه‌های ارتش، از کنار ما که رد می‌شوی، یک دست تکان می‌دهی و با سرعت عبور می‌کنی. اما حاجی جان، من به قربانت بروم، شما از کنار بسیجی‌های خودتان که رد می‌شوی، هنوز یک کیلومتر مانده، چراغ و بوق می‌زنی، آرام آرام سرعت ماشینت را کم می‌کنی، 20 متر مانده به دژبانی بسیجی‌ها، با لبخند از ماشین پیاده می‌شوی، دوباره باز دستی تکان می‌دهی، سوار می‌شوی و می‌روی. اصلا ما را تحویل نمی‌گیری...

حاج همت اینها را که از امیر عقیلی شنید، دستی به سر امیر کشید و خندید و گفت: اصل ماجرا این است که از کنار پاسگاه‌های شما که رد می‌شوم، این دژبان‌های شما هر کدام چند ماه آموزش تخصصی می‌بینند که اگر یک ماشین از دژبانی ارتشی‌ها رد شد، مشکوک بشوند؛ از دور بهش علامت می‌دهند، آروم آروم دست تکان می‌دهند، اگه طرف سرعتش زیاد بشه، اول علامت خطر می‌دهند، بعد ایست می‌دهند، بعد تیر هوایی می‌زنند، آخر کار اگر خواست بدون توجه دژبانی رد بشود. به لاستیک ماشین تیر می‌زنند.

ولی این بسیجی‌هایی که تو می‌گویی، من یک کیلومتر مانده بهشان مرتب چراغ میدم، سرعتم رو کم می‌کنم، هنوز 20 متر مانده پیاده می‌شوم و یک دستی تکان می‌دهم و دوباره می‌خندم و سوار می‌شوم و باز آرام از کنارشان رد می‌شوم. آخر این بسیجی‌ها مشکوک بشوند، اول رگبار می‌بندند.

بعد تازه یادشان میاد که باید ایست بدهند. یک خشاب خالی می‌کنند، بابای صاحب بچه را در می‌آورند، بعد چند تا تیر هوائی شلیک می‌کنند و آخر که فاتحه طرف خوانده شد، داد می‌زنند ایست... این را که حاجی گفت: بمب خنده بود که توی قرارگاه منفجر شد.

انتهای پیام/ 116


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:09 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

ویژه‌برنامه گرامی‌داشت سالروز عملیات «بازی‌دراز» در کرمانشاه برگزار می‌شود

ویژه‌برنامه گرامی‌داشت سالروز عملیات «بازی‌دراز» در کرمانشاه برگزار می‌شود

«مرادعلی محمدی» گفت: یادواره شهدای عملیات غرورآفرین «بازی‌دراز»، روز پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه در کرمانشاه برگزار می‌‌شود.

کد خبر: ۲۸۸۰۰۶

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹ - 23April 2018

ویژه‌برنامه گرامی‌داشت سالروز عملیات «بازی‌دراز» در کرمانشاه برگزار می‌شود«مرادعلی محمدی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس اظهار داشت: یادواره شهدای بی‌سیم‌چی استان کرمانشاه، شامگاه چهارشنبه ۵ اردیبهشت‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه مسجدالنبی (س) کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین مراسم گرامی‌داشت شهادت سرلشکر خلبان «علی‌اکبر شیرودی» نیز روز پنج‌شنبه ۵ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۷ در یادمان این شهید والامقام واقع در شهرستان «سرپل‌ذهاب» با حضور باشکوه کاروان‌ها و زائرین راهیان نور سراسر کشور برگزار خواهد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری یادواره شهدای عملیات غرورآفرین «بازی‌دراز» توسط سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، تصریح کرد: این یادواره روز پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه ساعت ۲۰:۳۰  در جوار حرم مطهر «احمد بن اسحاق (ع)» با حضور کاروان‌های راهیان نور سراسر کشور و مردم قهرمان استان کرمانشاه برگزار می‌‌شود.

محمدی در ادامه تشریح برنامه‌های سالروز عملیات غرورآفرین «بازی‌دراز» گفت: مراسم ویژه صعود به ارتفاعات بازی‌دراز نیز ساعت ۷ صبح روز جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: صبح جمعه ۷ اردیبهشت‌ماه مردم در دامنه ارتفاعات «بازی‌دراز» حضور پیدا کرده و سپس به یاد حماسه‌های ماندگار رزمندگان اسلام غرب کشور به سمت یادمان حرکت خواهند کرد که مراسم‌های ویژه‌ای نیز در جوار شهدای گمنام یادمان بازی‌دراز برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: یادمان‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در طول سال، پذیرای زائرین گرامی راهیان نور استان‌های مختلف کشور هستند.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:09 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

برگزاری اولین یادواره شهدای نیروی انتظامی در شهرستان رزن

برگزاری اولین یادواره شهدای نیروی انتظامی در شهرستان رزن

فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: اولین یادواره شهدای ناجا در شهرستان رزن برگزار خواهد شد.

کد خبر: ۲۸۸۰۱۵

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸ - 23April 2018

اولین یادواره شهدای نیروی انتظامی در شهرستان رزن برگزار می‌شودسرهنگ دوم پاسدار «محمدباقر سلگی» فرمانده انتظامی شهرستان رزن در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع پرس اظهار داشت: همزمان با ایام مبارک شعبانیه اولین یادواره شهدای والامقام نیروی انتظامی شهرستان رزن برگزار می‌شود.

وی در ادامه هدف از برگزاری این مراسم را گرامیداشت یاد و نام شهدا دانست و اضافه کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب «امروز زنده نگه داشتن یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست» و از این رو برگزاری چنین برنامه‌هایی به حتم می‌تواند در اشاعه تفکر ایثار و رشادت بین نسل جوان بسیار تاثیرگذار و موثر باشد.

سلگی همچنین با اشاره به برنامه‌های اجرایی نیروی انتظامی شهرستان رزن در حوزه ایثار و شهادت طی سال جاری تصریح کرد: برگزاری مسابقات نقاشی و دل‌نوشته ویژه دانش‌‌آموزان شهرستان، چاپ کتاب زندگی‌نامه و وصیت‌نامه 15 شهید والامقام ناجا در رزن و دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا از جمله‌ی این برنامه‌ها به شمار می‌رود.

وی یادآور شد: در جریان اجرای مسابقه دل‌نوشته که با همکاری آموزش و پرورش در سطح دبیرستان‌های این شهرستان برگزار شد، 400 اثر توسط دانش‌آموزان ارسال شد که به انتخاب هیات داوران 40 اثر به عنوان آثار برگزیده معرفی شده و در مراسم بزرگداشت شهدای نیروی انتظامی از برگزیده شدگان نیز تقدیر و قدردانی می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان رزن در پایان با بیان اینکه در این مراسم از خانواده معزز شهدای نیروی انتظامی، جانبازان و آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس نیز تجلیل خواهد شد بیان داشت: سردار «بخش‌علی کامرانی‌صالح» فرمانده انتظامی استان همدان به عنوان سخنران در این یادواره حضور خواهد داشت.

اولین یادواره شهدای انتظامی شهرستان رزن از ساعت 10 الی 12 روز چهارشنبه 5 اردیبهشت‌ماه در محل سالن اندیشه رزن برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:08 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

آیین بزرگداشت شهید «جواد پارسائیان» در یزد برگزار می‌شود

آیین بزرگداشت شهید «جواد پارسائیان» در یزد برگزار می‌شود

مراسم گرامی‌داشت شهید «جواد پارسائیان»، از شامگاه سه‌شنبه ۴ اردیبهشت‌ماه به مدت سه شب در یزد برگزار می‌شود.

کد خبر: ۲۸۸۰۱۲

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲ - 23April 2018

ائین بزرگداشت شهید «پارسائیان» در یزد برگزار می شودبه گزارش خبرنگار دفاع پرس از یزد، آیین بزرگداشت شهید «جواد پارسائیان»، شامگاه سه‌شنبه ۴ اردیبهشت‌ماه به مدت سه شب بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع «عیش‌آباد» واقع در بلوار شهید جوکار برگزار می‌شود.

این مراسم نورانی با حضور خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و عموم مردم همراه با سخنرانی و مدیحه سرایی ذاکرین اهل بیت (ع) منعقد می‌شود.

خاطرنشان می‌شود، شهید «پارسائیان» متولد سوم بهمن‌ماه سال ۱۳۴۹ است که داوطلبانه از سوی بسیج به جبهه اعزام شد و پنجم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۶۶ با سمت کمک آر. پی. جی زن بر اثر اصابت ترکش به سینه و کمرش به شهادت رسید، پیکر وی در گلزار شهدای حسینه حضرت ابوالفضل (ع) «خیرآباد» به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:08 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

ما هم می‌توانیم مانند شهدا باشیم

ما هم می‌توانیم مانند شهدا باشیم

نسل‌های سوم و چهارم انقلاب باید با درس گرفتن از فداکاری‌ها، ازخودگذشتگی‌ها و جان‌نثاری شهدا به دشمنان بفهمانند که ما نیز می‌توانیم همانند شهدا عمل کنیم.

کد خبر: ۲۸۸۰۱۹

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ - 23April 2018

ما نیز میتوانیم مانند شهدا باشیمگروه حماسه و جهاد دفاع پرس- سبحان کاکایی؛ نسل‌های سوم و چهارم انقلاب، در دورانی به‌سر می برند که با هجمه‌های فرهنگی بسیاری از طرف جامعه غربی _ صهیونیستی مواجه هستند.

همه مسوولیم

امروز دشمنان با بهره‌گیری از ظرفیت سینما، تلویزیون، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی با نشر مطالبی به دور از واقعیت‌های جوامع اسلامی سعی دارند خون پاک شهیدانی، چون باکری، همت، خرازی و هزاران شهید گلگون‌کفن را که برای استواری اسلام و انقلاب بر زمین ریخته است، پایمال کنند.

از این رو ضروری است مسوولین بستری مناسب جهت جلوگیری از گرایش جوانان به مسائل انحرافی مهیا و برای مقابله با توطئه های استکبار برنامه ریزی کنند. از طرفی جوانان با مطالعه تاریخ دقیق اسلام و انقلاب متوجه می‌شوند که غربی‌ها و به‌ویژه صهیونیست‌ها و حامیانشان هیچگاه سعی در کمک کردن به ما نداشته‌اند و همیشه در کمین نشسته‌اند تا به جوانان این مرز و بوم ضربه وارد کنند.

باید فعالان عرصه‌های فرهنگی برای جوانان الگو باشند و با ارائه روش‌‌ها و الگوهای صحیح اسلامی معرف انقلاب باشند تا جوانان از آنان به درستی تاثیر بگیرند و از مسیر انقلاب خارج نشوند.

ما می‌توانیم

نسل‌های سوم و چهارم انقلاب باید با درس گرفتن از فداکاری‌ها، ازخودگذشتگی‌ها و جان‌نثاری شهدا به دشمنان بفهمانند که ما نیز می‌توانیم همانند شهدا عمل کنیم و به کمک هم، متحد، همفکر و یک‌صدا شوند و به دشمنان قسم‌خورده انقلاب و اسلام ثابت کنند «ما می‌توانیم» و تا آخرین قطره‌ی خون خود از آرمان‌های انقلاب دفاع کرده و دست از مقاومت نمی‌کشیم؛ چراکه ما نیز همانند خرازی، همت، باکری و... انقلابی هستیم.

انتهای پیام/ 114


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:07 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

برگزاری کارگاه تشکیل پرونده علمی دانش‌نامه دفاع مقدس در مشهد

برگزاری کارگاه تشکیل پرونده علمی دانش‌نامه دفاع مقدس در مشهد

اولین کارگاه آموزشی تشکیل پرونده علمی دانشنامه دفاع مقدس با هدف ارائه شیوه‌های علمی جمع‌آوری اطلاعات و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده علمی و تدوین مقالات دانشنامه دفاع مقدس در مشهد برگزار می‌­شود.

کد خبر: ۲۸۸۰۱۳

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴ - 23April 2018

کارگاه تشکیل پرونده علمی دانش‌نامه دفاع مقدس در مشهد برگزار می­ شودبه گزارش خبرنگار دفاع پرس از مشهد، در راستای تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان­های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی، اولین کارگاه آموزشی تشکیل پرونده علمی دانشنامه دفاع مقدس به همت مدیریت اسناد و مدارک دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خراسان رضوی در مشهد برگزار خواهد شد.

این کارگاه یک روزه پنجشنبه 6 اردیبهشت­ ماه ساعت 7:30 با حضور 4 نفر از اساتید مرکز تاریخ جامع و دایرةالمعارف دفاع مقدس و 60 نفر از مسئولین دانشنامه دفاع مقدس استان­ های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی، اعضاء شورای علمی، مسئولین و اعضاء گروه ­ها و نیز نمایندگان یگان‌های رزم خراسان در مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان خراسان رضوی برگزار می ­شود.

از جمله سر فصل‌های مطرح شده در این کارگاه، ارائه شیوه‌های علمی جمع‌آوری اطلاعات و مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده علمی، تدوین مقالات دانشنامه دفاع مقدس و پاسخگویی به سوالات و ابهامات در حوزه تدوین دانشنامه دفاع مقدس است.

 انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:06 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

برگزاری آیین گرامی‌داشت شهید «طاهری» در تهران

برگزاری آیین گرامی‌داشت شهید «طاهری» در تهران

یادواره شهید «مجتبی طاهری» سه‌شنبه چهارم اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

کد خبر: ۲۸۸۰۳۸

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲ - 23April 2018

برگزاری آیین گرامی‌داشت شهید «طاهری» در تهرانبه گزارش دفاع پرس از تهران، مراسم بزرگداشت شهید «مجتبی طاهری»، شامگاه سه‌شنبه چهارم اردیبهشت‌ماه ساعت 20 در منزل شهید والامقام واقع در تهران، محله کن، میانده، کوچه شهید طاهری، پلاک 7 برگزار خواهد شد.

این مراسم با حضور خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران و عموم مردم همراه با مدیحه‌سرایی ذاکرین اهل بیت (ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 151


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:06 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

روایت همسر شهید «زوارجنتی» از تصویر معروف فرزندش در مقابل همرزمان پدر

روایت همسر شهید «زوارجنتی» از تصویر معروف فرزندش در مقابل همرزمان پدر

همسر شهید مدافع حرم «اکبر زوار جنتی» گفت: فرزندم آن روز لباس فرم نظامی‌ را پوشید و مقابل چشمان گریان همرزمان و دوستان پدر شهیدش ایستاد تا با زبان کودکانه به آنها بگوید ادامه دهنده راه پدرش و شهدای مدافع حرم باشند و نگذارند اسلحه پدرش بر زمین بماند.

کد خبر: ۲۸۸۰۲۲

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹ - 23April 2018

روایت همسر شهید «اکبر زوار جنتی» از تصویر معروف فرزندش در مقابل همرزمان پدربه گزارش دفاع پرس از آذربایجان شرقی، همسر شهید مدافع حرم «اکبر زوار جنتی» در خصوص انتشار تصویر معرف فرزند شهید جنتی در برابر هم رزمان پدر در روز تشییع پیکر مطهر پدرش اظهار داشت: امیرعلی 20 ماه بیشتر ندارد اما آن روز لباس فرم نظامی پوشید و مقابل چشمان گریان همرزمان و دوستان پدر شهیدش ایستاد تا با زبان کودکانه به آنها بگوید ادامه دهنده راه پدرش و شهدای مدافع حرم باشند و نگذارند اسلحه پدرش بر زمین بماند.

وی افزود: همسرم خیلی سفارش امیرعلی را می‌کرد و می‌گفت من و تو باید الگوی عملی برای فرزندمان باشیم. باید طوری تربیت شود که لیاقت سربازی امام زمان (عج) نصیبش شود. شاید با شهادت همسرم مأموریتش در این دنیا پایان یافته باشد اما مأموریت من و همسران شهدای مدافع حرم در جبهه فرهنگی تازه شروع شده است.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:06 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

محتوی «دفاع مقدس» در آموزش ضمن‌خدمت معلمان گنجانده می‌شود

محتوی «دفاع مقدس» در آموزش ضمن‌خدمت معلمان گنجانده می‌شود

«عبدالرسول احمدی» گفت: در حوزه تألیف کتب درسی، سند تحول بنیادین در حدود ۲۰ درصد اجازه بومی‌سازی داده است که از این ظرفیت در بحث محتوای دفاع مقدس و شهدا استفاده خواهیم کرد و دفاع مقدس در آموزش ضمن خدمت معلمان گنجانده خواهد شد.

کد خبر: ۲۸۸۰۳۴

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰ - 23April 2018

دفاع مقدس پرتوی از معنویت بود / نفس مسیحایی شهدا، ابرقدرت ها را به زانو درآوردبه گزارش خبرنگار دفاع پرس از شیراز، «عبدالرسول احمدی» سرپرست اداره‌کل آموزش و پرورش استان فارس صبح امروز (دوشنبه) در دیدار با «حمیدرضا گرامی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، با بیان اینکه شهدا به همه بشریت تعلق دارند و مربوط به یک قشر و جناح خاصی نیستند، اظهار داشت: ما باید از سرمایه معنوی شهدا استفاده کنیم، زیرا قافله شهدا به همه بشریت تعلق دارند و بشریت مدیون شهدا است، چرا که شهدا صحنه‌هایی از معنویت و عرفان را به نمایش گذاشتند که تاریخ را به خود مدیون کرده‌اند.

وی با اشاره به کم رنگ‌ها شدن ارزش‌ها، افزود: هر زمان ارزش‌ها کم رنگ شود، تهاجم فرهنگی زیاد می‌شود و ما باید حق مطلب را ادا کرده و در شأن شهدا و دفاع مقدس وارد میدان عمل شویم، چرا که نسل جوان به دنبال الگو هستند و ما بهترین و ناب‌ترین الگو‌ها همچون شهید فهمیده‌ها را در اختیار داریم و این مهم به همت همه ما مسئولان محقق خواهد شد و ما باید به نحو صحیح در بحث آموزش و پرورش وارد عمل شویم.

احمدی خاطرنشان کرد: در حوزه تألیف کتب درسی، سند تحول بنیادین در حدود ۲۰ درصد اجازه بومی‌سازی داده است که از این ظرفیت در بحث محتوی دفاع مقدس و شهدا استفاده خواهیم کرد و دفاع مقدس در آموزش ضمن خدمت معلمان گنجانده خواهد شد.

انتهای پیام/


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:06 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]

فراخوان دلنوشته‌های «جامانده با پدرم» منتشر شد

فراخوان دلنوشته‌های «جامانده با پدرم» منتشر شد

فراخوان دلنوشته‌های فرزندان شهدا با عنوان «جامانده با پدرم» از سوی انتشارات «نجوای قلم» منتشر شد.

کد خبر: ۲۸۸۰۴۶

تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶ - 23April 2018

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، فراخوان مسابقه دلنوشته‌های فرزندان شهدا خطاب به پدران شهیدشان با عنوان «جامانده با پدرم» از سوی «انتشارات نجوای قلم» منتشر شد.

انتشارات نجوای قلم در نظر دارد با جمع آوری این نوشته‌ها آنها را در قالب یک مجموعه منتشر کند.

علاقمندان می توانند تا پایان آبان ماه سال جاری آثار خود را به نشانی اینترنتی najvapub@gamil.com ارسال کنند.

فراخوان دلنوشته‌های جامانده با پدرم منتشر شد

انتهای پیام/ 161


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 اردیبهشت 1397  ] [ 01:05 ب.ظ ] [ مهدی گلشنی ]